آیا آموزش آنلاین ویولن برای افرادی که مبتدی هستند کاربردی است؟

خانه / آموزش ویولن / آیا آموزش آنلاین ویولن برای افرادی که مبتدی هستند کاربردی است؟

آموزش آنلاین ویولن که خود سبک جدیدی برای فرگیری ویلن می باشد ، خود به نوعی تحولی در صنعت آموزش و کلاس ویولن ایجاد کرده که در کنار فیلم های آموزشی ویولون به شیوه فراگیری آنلاین ویولون میتوان اشاره کرد، آموزش رایگان ویولن که به صورت کلیپ در دسترس همگان هست ، نیز میتوان مورد استفاده یادگیری رایگان ویولن قرار گیرد.

چطور ممکنه کلاس آنلاین برای افرادی که مبتدی هستند و نحوه انگشت گذاری که استاد باید حضورا باشه و به هنرجو کمک کنه و راهنمایی انجام بده امکان پذیر هست؟

جدول محتوا

آموزش آنلاین ویولن

قبل از پاسخ به این سوال ابتدا باید گفت که طی چند سال اخیر شیوه های آموزشی با بهره گیری از تکنولوژی دستخوش تغییر شده.

و همانند قبل شما برای فراگیری مطلبی لازم به مهاجرت و فرسنگ ها راه برای بدست آموردن جواب سوال خود نیستید.

کافی است کلمه مورد نظر را در موتورهای جستجو دنبال کنید تا به جوای سوال خود در یکی از سایت هایی که در قسمتی ازین کره خاکی مستقر است هدایت شوید.

آموزش آنلاین ویولن هم ازین موضوع جدا نیست.

فیلم های آموزشی و شیوه های نوین آموزش آنلاین بسیار برای یادگیری این ساز زیبا کمک کننده و راه گشاست.

در محل کار ، منزل ویا مسافرت با دردست داشتن موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ خود که دارای دوربین خوب و کیفیت اینترنت مطلوب به جهت برقراری تماس تصویری باشد میتونه کلاس های آنلاین ویولن رو برقرار کنه.

برای دریافت مشاوره در خصوص آموزش ویولن مشخصات را وارد کنید

در کلاس های آنلاین شیوه برگزاری به این صورت است که هنرجو دائما به صفحه توجه دارد.

از طرفی مدرس با دیدن اشکال یا انجام اشتباه تمرین هنرجو رو از اجرای اون بازمیدارد و توضیح میدهد کدام قسمت دچار مشکل بوده و هنرجو آن حرکت ، تمرین یا وضعیت انگشت رو به درستی انجام نداده است

به هنرجو تذکر داده می شود که دقت داشته باشد.

از طرفی دقت کنیم که سرفصل های آموزش از ابتداست و هنرجوهایی در روند آموزشی موفق خواهند بود که صبر حوصله و پشتکار داشته باشند ، از طرفی به مدرس خود اعتماد کنند.

شیوه آموزش آنلاین خب چند سالی هست که در کشور ما رواج پیدا کرده والبته شک و شبهه هایی رو به همراه داره .

آیا نتیجه بخش است؟ 

نتیجه بخش نیست؟

و ازین دست پرسش ها.

اما با علم به این موضوع که مدرس هم باید کار با این شیوه آموزشی را فرابگیرد و با علم به استفاده از دوربین و صفحه نمایش بتواند مطالب آموزشی را منتقل و از طرفی هنرجو نیز به درک این موضوع برسد.

همانطور که در کلاس های حضوری نیاز به توجه و ارتباط بین هنرجو و معلم است و باید این دو حرف هم را بخوبی متوجه بشوند ، در کلاس های آنلاین نیز شیوه کار به همین صورت است

مدرسی که حوصله صحبت ندارد ، هنرجویی که حوصله تمرین در خانه و حوصله تمرکز در کلاس را ندارد علاوه در کلاس های آنلاین در کلاس حضوری نیز موفق نخواهد بود.

این یک اصل است…

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *